Овочі-Ягоди-Сад

McDonald’s почне відкривати ресторани зі столиці та заходу країни

<strong>McDonald’s почне відкривати ресторани зі столиці та заходу країни</strong>

Протягом наступних кількох місяць компанія McDonald’s поетапно відновлюватиме роботу своїх закладів, починаючи зі столиці та західних регіонів.

Про це повідомляється на офіційній сторінці компанії у Фейсбук.

«Після тривалих консультацій і обговорень з українськими посадовцями, постачальниками та фахівцями з безпеки, а також з огляду на прохання наших співробітників повернутися до роботи, ми вирішили запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу», – заявив Пол Помрой, старший віцепрезидент бізнеспідрозділу міжнародних ринків компанії McDonald’s.

Він пояснив, що протягом кількох наступних місяців компанія з партнерами буде займатися відновленням ланцюгів постачання продуктів у ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди ресторанів і співробітників у робоче середовище, а також впровадженням розширених процедур і протоколів для підтримки безпеки наших людей і клієнтів.

«Над цими задачами працює команда українського ринку на чолі з Юлією Бадрітдіновою, яка зразково відображає кожну з наших цінностей в усіх її діях. Я хочу подякувати українській команді за все, що вони зробили», – підкреслив Пол Помрой. 

Нагадаємо, 24 лютого, з початком війни росії проти України всі ресторани McDonald’s були закриті.

Читайте також: У «Поліській картопляній компанії» мріють постачати продукцію «МакДональдзу»