Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Малина подешевшала удвічі за тиждень, інші ягоди теж знизилися в ціні

До середини дня вівторка середня оптова ціна на малину в південних регіонах України за добу впала на 20 грн/кг та вдвічі – за тиждень. 

Про це повідомляє EastFruit.

Тенденція зниження оптових цін на ягоди, що почалася на вихідних у всіх регіонах України, збереглася і на цьому тижні. Зокрема, до середини дня вівторка середня оптова ціна на малину в південних регіонах України за добу впала на 20 грн/кг, і цю ягоду вже активно пропонують по 80 грн/кг. Це призвело до активізації закупівельників, які звернули увагу на цю ягоду. 

Проте, малина і ожина поки що продається в обмежених обсягах, тому що споживачі зараз активно закуповують черешню і полуницю, ціни на які досягли свого мінімуму за сезон.

В цілому, в порівнянні з вихідними, ціни на суницю садову стабілізувалися на позначці  35-45 грн / кг. Мінімальна ціна на ягоду навіть незначно зросла, чому сприяла активізація закупівель з боку заморозчиків полуниці.

Продовжують знижуватися ціни на агрус і червону смородину. Агрус можна купити дрібним оптом по 40 грн/кг, а червона смородина продається в середньому по 60 грн/кг. Чорна смородина поки зберігає рівень ціни у 80 грн/кг.

Читайте також:Черешня значно подешевшала