Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Черешня значно подешевшала

На минулих вихідних закупівельні оптові ціни на українську черешню обвалилися більш ніж удвічі: із 75-80 грн/кг до 35-40 грн/кг і нижче через надлишок пропозиції.

Про це повідомляє EastFruit.

Як повідомляє видання, ще в кінці минулого робочого тижня оптові ціни на черешню хорошої якості на київських ринках «Столичний» і «Троєщина» трималися в діапазоні 75-80 грн/кг, а продукція високої якості пропонувалася за ціною близько 100 грн/кг дрібним оптом.

Однак, вже в п’ятницю ціна черешні на «Столичному» впала до 60 грн., а в суботу та неділю обвалилася до рівня 35-40 грн/кг. На київському ринку «Троєщина» ціна на черешню впала і того нижче – до 25 грн/кг. У південних регіонах України черешню і зовсім можна було купити на оптових ринках по 20 грн/кг.

Основною причиною обвалу ринку черешні, виробники називають надлишок пропозиції на тлі істотного зниження споживчого попиту. Крім того, продавці неякісної черешні прагнуть скоріше позбутися від продукції, збиваючи ціни, в тому числі і на якісний, калібрований і сортовий товар.

Також ще однією причиною обвалу цін на черешню на вихідних українські виробники називають закриття дрібних ринків, в зв’язку з карантином, де раніше реалізовувалася значна частина плодоовочевої продукції. Багато з невеликих ринків в Україні так і не відкрилися.

Читайте також:ТОВ «Дніпро» переходитиме на європейські сорти черешні