Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Китайський коронавірус може вплинути на ринок часнику США та світу

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Спалах коронавірусу в Китаї може вплинути на постачання часнику в США і призвести до нестачі. 

Про це повідомляє Globaltrademag.

Ринок часника Сполучених Штатів у 2018 році оцінювався у $1,1 млрд, що на 6% більше, ніж у 2015-му. За оцінками аналітиків, тенденція росту продовжиться і в подальшому.

Найбільшим постачальником для США є Китай, частка якого складає 63% від загального обсягу імпорту до цієї країни.

«Спалах коронавірусу в Китаї може вплинути на доставку часнику в США і призвести до дефіциту поставок часнику, що, по-перше, полягає в підвищенні цін» — зауважує видання.

Нині на американський ринок близько 30% часнику імпортується —  близько 90 тис тонн.

При зменшенні поставок з Китаю, першими претендентами на збільшення виробництва є американські фермери. Вони вже отримали користь від підвищення ввізних мит, запроваджених адміністрацією президента Трампа, оскільки це послабило ціновий тиск на ринку. 

Середня врожайність часнику в США в 2018 році становила 17 тонн на га, прибл. у попередньому році. Протягом періоду, що розглядається, урожайність часнику продовжує вказувати на відносно рівну тенденцію.

Другим претендентом на спорожнілу нішу є Іспанія, яка поставила в США 13 тис. тонн 20% від всього імпорту часника в цю країну. Третій претендент — Мексика, яка посідає третє місце в імпорті цієї продукції до Сполучених штатів із часткою в 12% від загального імпорту. 

Крім того, за ринок також можуть поборотися Перу, Єгипет та Узбекистан, які можуть похвалитися як сильним зростанням експорту і доступними цінами.

Читайте також:Експертка не виключає подорожчання часника через коронавірус

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!