Овочі-Ягоди-Сад

Китайський часник дорожчий, ніж торік

Китайський часник дорожчий, ніж торік

Китайський часник дорожчає через сильні дощі в районах виробництва часника, зростання вартості робочої сили та збільшення витрат на перевезення. 

Про це повідомляє FreshPlaza.

«Собівартість лише сирого часнику вже більшилася на 30%. Зростання собівартості доставки, упаковки та робочої сили підштовхує експортну ціну до зростання. Але, за нашими прогнозами, умови незабаром стабілізуються. Собівартість знизиться і стабілізується», – пояснив Девід Ву з Shandong Haijiang International Trade Co., Ltd.

За його словами, райони виробництва часнику нещодавно постраждали від надмірних опадів. Проте погодні умови не вплинули на якість продукту часнику. Урожай часнику цього сезону вже зберігається у сховищах. Однак період посадки трохи затягується, і це може вплинути на обсяги виробництва та якість продукції в наступному році.

Крім того, продовжує зростати собівартість доставки, зросла собівартість сировини, нестабільний курс валют. Ці умови стосуються кожного, тому імпортери не мають ресурсів для закупівлі часнику, або вони купують набагато менші обсяги, ніж раніше.

Читайте також: Китай скоротив площі часнику, проте ціна залишається непередбачуваною