Овочі-Ягоди-Сад

Експорт горіхів зменшився вдвічі

За 1 квартал 2020 року експорт горіхів в шкаралупі зменшився в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року на 45,6%. За січень-березень цього року  експортовано 4106 тонн горіхів, а за той же період 2019 року – 7554 тонн.

Про це повідомив голова «Української горіхової асоціації Геннадій Юдін на своїй сторінці у Фейсбук.

Він також зазначив, що за цей же час знизився експорт і чищених горіхів – на 20,2%. За січень-березень цього року експортовано 11879 тонн горіхів без шкарлупи, тоді як за перші три  місяці минулого року – 14881 тонн. 

«Такий старт року дійсно викликає стурбованість щодо подальшого коливання попиту і цін на горіхи. Тим більше, що в цьому році більш активно починають плодоносити промислові горіхові сади в Україн» – зауважив Геннадій Юдін.

На його думку, в такій ситуації, найбільш оптимальним виходом в створенні експортних партій, є формування збірних партій однорідного сортового горіха і фундука з промислових садів. 

Геннадій Юдін також додав, що «Українська горіхова асоціація» готує найбільш зручні умови для садівників, які братимуть участь у формуванні таких збірних експортних партій.

Читайте також:Туреччина ускладнює імпорт волоського горіха

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!