Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

«Контінентал Фармерз Груп» розпочала будівництво картоплесховища

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
«Контінентал Фармерз Груп» розпочала будівництво картоплесховища

«Контінентал Фармерз Груп» розпочала будівництво нового картоплесховища у селі Чуква Самбірського району Львівської області. Картоплесховище розраховане на зберігання 16 тис. тонн врожаю терміном до 10 місяців.

Про це повідомляє пресслужба компанії. 

Нове сховище призначене для зберігання картоплі, яку Компанія вирощує на полях кластеру «Самбір». 

«Уже виготовлена необхідна проектна документація і розпочалося встановлення бетонних конструкцій під металеві опори для складу, – йдеться у повідомленні. –  Паралельно відбувається придбання холодильного, вентиляційного та іншого обладнання. Завершити будівництво картоплесховища в Чукві «Контінентал» планує до серпня цього року під майбутній врожай».

У «Контінентал Фармерз Груп» нагадують, що напрямок картоплярства для них залишається пріоритетним. Компанія вирощує чипсові, насіннєві та продовольчі сорти у Львівській і Тернопільській областях. Загальна площа до викопування у виробничому сезоні 2020 року становила 1,6 тис. га. Цього сезону «Контінентал» планує її збільшення до понад 2 тис. га.

«Контінентал Фармерз Груп» є одним із провідних виробників картоплі в Україні та застосовує власні напрацьовані технології вирощування. Агрохолдинг володіє модернізованими виробничими потужностями для зберігання картоплі, загальна місткість яких сягає понад 87 тис. тонн одночасного зберігання. Також має власний крохмальний завод, сучасну спеціалізовану техніку для вирощування цієї культури.

Читайте також: Україна забезпечена сучасними картоплесховищами на чверть від потреби, – експерт

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ