Овочі-Ягоди-Сад

Компанія ПАЕК розпочала збір врожаю овочів на зрошенні

Компанія ПАЕК розпочала збір врожаю овочів на зрошенні

Миколаївська «СП «Південна аграрно-експортна компанія» (ПАЕК) розпочала збирати молоду картоплю, перці, баклажани та огірки, що були вирощені на зрошуваних полях. Незабаром збиратимуть кавуни.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Проєкт зрошення для ТОВ «СП «Південна аграрно-експортна компанія» – це дітище, в яке за весь час його існування компанією вкладалось багато ресурсів для розвитку і збільшення цих потужностей. Керівництво ПАЕК ще від початку реалізації і впровадження зрошення вбачало в цьому велику перспективу в майбутньому. У компанії були великі плани щодо суттєвого кількісного збільшення зрошувальних систем в теперішньому та майбутніх роках», – зазначають у ПАЕК. 

Під час війни компанія на площі 50 га було висадила картоплю, столовий і червоний буряк, капусту, цибулю, перець, баклажан, а також огірки і кавуни.

«Наразі вже були розпочаті роботи зі збирання врожаю молодої картоплі, перцю, баклажану та огірків. Цибуля, буряк і капуста знаходяться ще у стадії розвитку. Дозрівання кавунів також очікується в найближчий час. Завдяки зрошенню наші спеціалісти вбачають гарний і гідний результат у врожайності серед цих культур», – зазначають у компанії.

Читайте також: Прикарпатські фермери ризикнули й посадили томати й кавуни