Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Імпорт картоплі суттєво впав

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У листопаді  Україна імпортувала  46 тис. тонн картоплі, що удвічі менше, ніж у жовтні.  Загалом від початку сезону Україна імпортувала більше 186 тис. тонн картоплі, що є рекордом за всі роки незалежності.

Про це повідомляє «Інфо.Шувар»

«Падіння імпорту в листопаді було очікуваним. Вже у кінці жовтня ціни на картоплю почали знижуватися по всій країні й за рахунок цього стало менше  бажаючих імпортувати. Втім загальна пропозиція картоплі на ринку не зменшилась, змінилась хіба що її структура за рахунок збільшення частки вітчизняної продукції.  Рік тому ситуація з цінами була зворотною: на ринку продавалась виключно вітчизняна продукція, вартість її була мінімум в удвічі меншою, втім саме з середини листопада  2018 року ціни на картоплю почали впевнено рухатись вгору», – прокоментувала керівник департаменту «Аналітика» оптового ринку «Шувар» Тетяна Гетьман.

У листопаді на ринку «Шувар» було продано 6,7 тис. тонн картоплі, стільки ж як і в жовтні.  Станом на кінець першої декади грудня ця продукція пропонується по 7-9 грн. Від початку листопада  ціни просіли мінімум на 15%, хоча залишаються рекордно високими.

Читайте також:Ціни на картоплю будуть приємними завдяки переробці, — експерт

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!