Овочі - Ягоди - Сад

Хімічне проріджування зав’язі яблуні дозволить вийти на щорічну рівномірну врожайність

Поділитись:
Хімічне проріджування зав’язі яблуні дозволить вийти на щорічну рівномірну врожайність

Хімічні обробітки у товарному саду яблуні необхідно виконувати незалежно від того, врожайний рік чи ні. Кальцій і калій – теж запорука гарного врожаю на наступний рік.

Також треба застосовувати удобрення яблуневого саду: давати азот, але його норма має бути меншою, ніж під сильний урожай.

Якщо цього сезону добрива не вносити, є велика ймовірність того, що імунна система дерев ослабиться і наступної зими вони підмерзнуть.

Один із варіантів побороти періодичність і вийти на щорічну рівномірну врожайність яблуневого саду – хімічне проріджування зав’язі. Згідно з технологією, врожайність яблуні має бути в межах 15-20 кг/дерево. Такої кількості плодів достатньо, аби сад не впав у періодичність.

Проте часто після успішного хімічного проріджування, коли в саду вже внормували врожай, випадає град. У таких випадках допоможе протиградова сітка: й урожай збереже, і прибуток господарству забезпечить.

Така сітка захистить сад і від зайвого ультрафіолету, який провокує ріст нестандартних великих плодів, і цим формує великі урожаї, які в майбутньому призводять до періодичності.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями