Овочі-Ягоди-Сад

Горіхівники почали отримувати гранти

Горіхівники почали отримувати гранти

Компанія «Філберт», яка в селі Алтестове вирощує 830 га фундука, отримала грант на 2,5 млн грн на розширення виробництва державними програмами для аграріїв “Новий рівень” та “Свій Сад”. Крім того, компанія вирощує лохину. 

«Наразі, компанія «Філберт», якою керує віце-президент Української горіхової асоціації Максим Шейко, почала працювати по грантовій програмі Уряду»,  – повідомив Геннадій Юдін, керівник Української горіхової асоціації на своїй сторінці у Фейсбук.

Він зазначив, що в обробітку в компанії «Філберт» перебуває фундуковий сад загальною площею 830 га, працює перша лінія переробки фундука, яка у цьому році буде розширена за рахунок будівництва крупного промислового заводу переробки фундука. 

«У компанії удосконалюється інфраструктура технологічного обслуговування фундукового саду. Після ознайомчої поїздки делегації Української горіхової асоціації до Італії, придбана сучасна італійська техніка по обробітку саду та зі збирання врожаю фундука.  Розвивається додатковий садівничій бізнес – врожай лохини прямо з саду прямує в торгові мережі», – зазначив Геннадій Юдін.

Читайте також: Заплодоносив найбільший в Україні фундуковий сад