Овочі-Ягоди-Сад

Голова Рівненської ОВА сприятиме передачі землі під ягідники

Голова Рівненської ОВА сприятиме передачі землі під ягідники

Начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль під час відвідин сільськогосподарського підприємства «Агро Органік», яке в селі Зоря вирощує органічні малину, суниці та обліпиху, запланував провести нараду з головами тергромад області щодо передачі під ягідники землі, яка не використовується.

Про це повідомляє Рівненська ОВА на своїй сторінці у Фейсбук.

З роботою підприємства ознайомилися начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль і його заступник Ігор Тимошенко.

Зазвичай в «Агро Органік» працює 80 людей, які обробляють 80 га. Коли починається збір ягід, кількість працюючих збільшується до 170.

Зібрані на полях підприємства ягоди відвозять на заморозку в «Агро Фрост Рівне», а вже звідти – на експорт.

«Нам важливо створити таку «екосистему», де підприємці не лише вирощуватимуть ягоди, а й вкладатимуть кошти в переробні заводи. Щоб продукція йшла на експорт не просто в сирому вигляді, а перероблялася в області з доданою вартістю», – зазначив очільник Рівненщини.

У повідомленні додається, що Віталій Коваль запланував провести нараду з головами тергромад області, щоб обговорити низку кроків для розвитку на Рівненщині ягідництва. Зокрема, підприємцям, які вирощують ягоди, передавати в оренду землі, що не використовуються.

Читайте також: Волинський фермер платить за збір полуниці 35 грн/відро