Овочі-Ягоди-Сад

Гарбузи Лунга ді Наполі для Італії почали вирощувати в Африці

Поширені в Італії та Середземноморському регіоні гарбузи сорту Лунга ді Наполі, виростили в Африці, і пропонують на місяць раніше, ніж місцеві виробники.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Компанія La Zucca Rossa разом з партнерами виростила на 100 га в Північній Африці партію традиційних італійських гарбузів сорту Лунга ді Наполі відмінної якості.

ипову італійську продукцію за кордоном? 

За словами керівника La Zucca Rossa Джузеппе Вентури, традиційну італійську продукції вирощують за кордоном не тільки для широкого розширення площ, а й тому, що гарбуза інших сортів у цей період дедалі менше, рік за роком, і, отже, виникає необхідність заповнити прогалину близько місяця, коли найбільш затребуваний тип гарбуза не знайти. 

«Ми працюємо в галузі вирощування гарбуза вже три покоління і прагнемо надійності, якості та доступності, – сказав Джузеппе Вентура. – Італійське насіння виявилися продуктивними і не мало проблем у вирощуванні. Якість гарбузів була справді винятковою. Контейнери, що надходять на італійський ринок, будуть продаватися до 20 червня». 

Читайте також: Щоб конкурувати з імпортом, українським фермерам треба збільшити виробництво і зменшити собівартість, – експерт

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!