Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

ФГ «Гадз» випустило яблучні чипси та яблучно-компотну суміш

ФГ «Гадз» випустило яблучні чипси та яблучно-компотну суміш

Один з найбільших виробників яблук в Україні – фермерське господарство «Гадз», що в селі Трибухівці на Тернопільщині, розпочало випуск яблучних чипсів та сущшеної яблучно-компоної суміші.

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

У «Гадзі» вважають, що яблучні чипси найкращий замінник кондитерських виробів – цукерок, тортів, шоколаду та може вживатися без обмежень як дорослими, так і дітьми. В сушених яблуках, порізаних на тоненькі скибочки, містяться вітаміни групи В, К, Е. Такі чипси  є чудовою альтернативою перекусу.

Яблучно-компотна суміш може використовуватися для приготування узвару, або як начинка для пирогів, або споживатися в сухому вигляді.

Нагадаємо, Фермерське господарство «Гадз» в 2020 році інвестувало понад 100 млн грн в будівництво холодильника та цеху сушіння фруктів.

Зокрема, господарство побудувало цех переробки фруктів та холодильник зі зберігання яблук на 4 тис. тонн. Проведено реконструкцію двох цехів сушіння, де встановлена ​​конвеєрна сушарка для кісточкових і ягід.

Крім того, «Гадз» очікує, що у 2021 році буде встановлено і налагоджено італійське обладнання компанії Rossi з виробництва соків, пюре, джемів, а також продуктів для дитячого харчування.

Читайте також: На Прикарпатті відкрили виробництво фруктових чипсів та порошків