Овочі-Ягоди-Сад

На Прикарпатті відкрили виробництво фруктових чипсів та порошків

На Прикарпатті відкрили  виробництво фруктових чипсів та порошків

У селі Олеша Івано-Франківської області фермерське господарство «Агроекотехнологіі» офіційно запустило виробничі лінії з виготовлення фруктових чипсів, сухих порошків для подальшого їх використання у харчовій, кондитерській, фармацевтичній та парфумерній промисловості.

Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький на своїй сторінці у Фейсбук.

«Основою діяльності ФГ є сушіння плодів і ягід та виготовлення фруктових і овочевих чіпсів, сухих натуральних порошків (в тому числі інуліну) для подальшого їх використання у харчовій промисловості” , – розповів Тарас Висоцький.

Він наголосив, що такі підприємства є критично важливими у розвитку сільських територій. Це робочі місця та податки у бюджети цих територій.

«Щиро радий, що такі підприємства створюють в Україні. Сподіваюсь, державна підтримка і надалі буде стимулювати виникненню і створенню все більшої кількості аналогічних підприємств по всій території України», – написав заступник міністра.

Читайте також: ФГ «Гадз» за рік інвестувало 100 млн грн у потужності з переробки