Овочі-Ягоди-Сад

Європейці бачать перспективу вирощування трюфелів в Україні

Європейці бачать перспективу вирощування трюфелів в Україні

Вінницький фермер Олександр Джига, який займається збиранням трюфелів, заклав плантацію цих грибів площею 1,5 га, пише Agronews.

«Наступної весни плануємо збільшити площу ще на 1,5 га, – зазначив він. – Таким чином, загальна площа складе 3 га. На отримання першого врожаю піде чотири роки, плануємо отримати перші гриби у 2021 році.

За інформацією Олександра Джиги, в Україні збиранням трюфелів займаються вже близько 50 осіб. «Це ті люди, які або відшукали старі плантації, або вже працюють, щоб закладати власні, – уточнив він. – Хтось бере матеріал за кордоном, хтось бере місцевий трюфель для розмноження».

Він також розповів, що італійці та іспанці зацікавлені в тому, щоб розвивати український  ринок. «Україна разом з іншими пострадянськими країнами є дуже перспективною з точки зору збільшення споживання трюфелів, – пояснив Олександр Джига. – Також вони бачать у нас перспективу вирощування трюфелів і в майбутньому хотіли б купувати у нас ці гриби».

Зараз, за словами фермера, європейці допомагають у створенні професійної асоціації, яка повинна з’явитися найближчим часом.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!