Овочі-Ягоди-Сад

Туреччина ускладнює імпорт волоського горіха

Туреччина ускладнює процедуру імпорту волоського горіха з України за допомогою системи реєстрації експортерів.

Про це повідомляє EastFruit.

24 березня 2020 року Міністерство торгівлі Туреччини опублікувало Комюніке № 31078, яким встановлює нагляд за імпортом певних сільськогосподарських і продовольчих товарів за допомогою системи реєстрації експортерів.

Ця вимога буде поширюватися на іноземних експортерів таких товарів як горіхи (мигдаль, волоські горіхи і кешью), арахіс, насіння соняшнику, соняшникову олію та інші супутні товари, чай, деякі види перцю, банани, часник і ряд інших продуктів.

Міністерство торгівлі Туреччини вимагає, щоб імпортери цих товарів реєстрували кожну імпортну партію в центрі моніторингу. Імпортери також повинні надати сертифікати про справжність експортерів, з якими вони ведуть бізнес.

Сертифікація передбачає верифікацію через місцеву торгову палату і консульство Туреччини в країні експортера, і наступну реєстрацію через онлайн-систему, додаючи імена своїх турецьких ділових партнерів.

Мета цього нововведення полягає в тому, щоб отримати більш точні довідкові ціни для певних товарів і боротьби з незаконною торгівлею цими товарами. Хоча офіційно ці вимоги вступають в чинності 8 травня 2020 року, багато імпортерів уже просять своїх партнерів-експортерів заповнити необхідні документи, щоб уникнути затримки вантажу на турецькому кордоні.

Головним чином ця регуляція стосується горіхів – мигдалю і волоського горіха – які Туреччина імпортує з США, Чилі, України та Ірану.

Читайте також:У 2019 році Україна оновила рекорд експорту плодоовочевої продукції

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!