Овочі-Ягоди-Сад

Експерти спрогнозували розвиток українського органічного ринку

На найближчі 3-5 років внутрішній український ринок органічної продукції чекає повільне зростання через збільшення внутрішнього споживання, розширення асортименту та збільшення частки переробленої продукції.

Про це йдеться у презентованому сьогодні дослідженні ринку органічної плодоовочевої продукції за участю сертифікаційної організації «Органік Стандарт», навчально-консультаційного проєкту Organic Business School і Українського проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Автори дослідження наголошують на системних маркетингових комунікаціях  зі споживачами на внутрішньому ринку, роботою з на підвищення культури споживання.

Зростання органічного ринку прямо пов’язують із темпами росту економіки України.

Також прогнозується зростання експорту органічної продукції, збільшення країн постачання, активізацію іноземних трейдерів та компаній-покупців. 

«Але є фактори, що ускладнюють ситуацію: важка сильна конкуренція, нерівні умови українських  та місцевих виробників у ЄС, низький рівень довіри до українських виробників – через минулі скандали та вцілому через недовіру до України в Європі», – зауважують дослідники.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!