Овочі - Ягоди - Сад

Для фермерів проаналізували ціни на плодоовочеву продукцію за 3 роки

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Для фермерів проаналізували ціни на плодоовочеву продукцію за 3 роки

На початку вересня у відкритому доступі з’явився довідник «Плодоовочевий сектор України 2019», що містить ключові показники сектору та дає розуміння картини сучасного плодоовочевого ринку. Документ підготовлений на замовлення Українського проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Про це в колонці на AgroTimes повідомлив Дмитро Ніколаєв, менеджер проєкту UHBDP.

«Звісно, можна отримати інформацію з відкритих джерел: сайтів служби статистики, матеріалів державної фіскальної служби, даних інших організацій та підприємств, але вся ця інформація не систематизована. Доведеться витратити багато часу, бо в кожного джерела своя логіка та структура викладення даних», – зауважив Дмитро Ніколаєв.

UHBDP зробило аналіз та систематизацію інформації щодо більш як 20 основних овочевих та ягідних культур, які вирощують фермери України. 

«Дані представили в простій та доступній формі, без великих обсягів тексту, у вигляді зрозумілої інфографіки. Причому враховували дані не лише по всій Україні, а й намагалися показати, як виглядає світове споживання, як наша країна представлена на карті світу в розрізі обсягів виробництва та споживання овочів, фруктів та ягід», – додав  менеджер проєкту UHBDP.

Скачати довідник можна за посиланням: https://uhbdp.org/ua/news/doslidzhennya-rynku/plodoovochevyy-rynok-2019

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями