Овочі-Ягоди-Сад

Дітей вчитимуть вирощувати овочі і лікарські трави для захисників

Дітей вчитимуть вирощувати овочі і лікарські трави для захисників

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» уже втретє проводить проєкт «Розумний город». Це соціальна ініціатива аграріїв для дітей та юнацтва, які мешкають у громадах присутності Компанії. Юні городники вирощуватимуть лікарські трави для чаю та овочі для «сухого борщу» оборонців.

Про це інформує пресслужба «Контінентал Фармерз Груп».

«Цьогоріч у межах «Розумного городу», крім звичного прагнення виховати любов до праці на землі, зацікавити молодь сімейним фермерством, навчити основ сучасної агрономії, Компанія дає хлопцям та дівчатам можливість здобути патріотичний та волонтерський досвід, – йдеться у повідомленні. – «Контінентал» пропонує учасникам проекту власними руками виростити овочі борщового набору та особливий синьо-жовтий чай з лікарських рослин для наших оборонців. Юні аграрії сіятимуть червоний буряк, моркву, цибулю, капусту і квасолю, а також мальву та нагідку лікарську. Учасники самі обиратимуть, що ростиме на їхніх ділянках».         

У компанії додають, що зібраний урожай овочів допоможуть переробити партнери проєкту — кооперативи «Файні Ґазди» та «Стрийський Ясь». Їх висушуватимуть, потім — формуватимуть «сухий борщ», який доправлятимуть захисникам. А з лікарських трав готуватимуть патріотичний чай «Слава Україні».

Компанія забезпечує насінням городини, лікарських трав, міндобривами та надає експертний агрономічний супровід.

Читайте також: «Ягідний рай» вирощуватиме овочі для військових та переселенців