Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Деякі господарства Київщини ще не отримали сходів картоплі

Деякі господарства Київщини ще не отримали сходів картоплі

Весна цього року була доволі пізньою, тому більшість господарств садили картоплю із запізненням. Деякі насіннєві посадки ФГ «Плато», що в Броварському районі Київської області, на середину червня ще не дали сходів.

Про це в коментарі AgroTimes повідомив керівник ФГ «Плато» Валентин Плакся.

Він уточнив, що господарство має в обробітку 800 га землі, з них 170 га картоплі, зокрема 12 га насіннєвих посівів. Через запізнення з посадкою тут тільки починають проводити перші захисні обробки на тих ділянках, де рослини вже достатньо розвинулися.

«Схеми захисту коригуємо залежно від погодних умов і ситуації на полі. Ціна на якісні оригінальні препарати трохи кусається: той самий Ридоміл Голд коштує 50 доларів на гектар, але ж він має комбіновану системну і контактну дію. Бувають ситуації, як цього року з його холодним і дощовим початком літа, що без такого препарату не обійтися», – зауважив фермер.

Довідка: ФГ «Плато» – господарство старшого сина відомого всій Україні фермера Сергія Лукича Плаксі із ФГ «Журавушка». Тоді як ФГ «Журавушка» зосередилося на вирощуванні картоплі чипсових сортів, у «Плато» вирощують столову картоплю. Полив господарство має на площі 50 га.

Читайте також: Погода поки що сприяє розвитку картоплі

Журнали