Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Ціни томатів опустилися нижче вартості огірків

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Учора овочівники укладали угоди з продажу оптових партій червоних тепличних помідорів не дорожче 10 грн/кг.

Про це повідомляє EastFruit.

Учора оптові ціни на томати в південних регіонах України впали до мінімального рівня за рік. Зараз купити червоний тепличний помідор можна навіть дешевше, ніж огірок (до 15 грн/кг).

Вранці овочівники укладали угоди з продажу оптових партій червоних тепличних помідорів не дорожче 10 грн/кг , хоча при реалізації продукції дрібним оптом можна було виручити до 12 грн/кг.

Рожевий томат, який зазвичай коштує дорожче, продавався також погано і майже за такою ж ціною, як і червоний круглий. В середньому, тепличники отримували на 1-2 грн/кг більше, при продажу рожевих томатів в порівнянні з реалізацією корисних. Жовті томати можна було реалізувати по 15 грн/кг.

А ось чорний томат коштував значно дорожче. Ціни на нього коливалися в межах від 20 до 35 грн/кг, в залежності від сорту, якості та обсягу пропонованої партії.

Фермери сподіваються, що різке падіння цін стимулює потік оптових покупців, який останнім часом істотно знизився. Очевидно це зумовлено просуванням сезону збирання продукції в центральні і західні регіони країни, що дозволяє оптовикам економити на транспорті, закуповуючи продукцію ближче до зон реалізації.

Читайте також: Мікориза збільшила урожайність та якість томатів

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: