Овочі-Ягоди-Сад

Ціни на огірки суттєво знизилися

Ціни на огірки суттєво знизилися

За тиждень ціни на огірки знизилися на 15% внаслідок теплої сонячної погоди, яка збільшила темпи росту врожаю та пропозицію на ринку.

Про це повідомляє EastFruit.

За даними аналітиків проєкту, на сьогодні українські тепличні комбінати пропонують до продажу огірки по 85-130 грн/кг ($2,23-3,41/кг), що в середньому на 15% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

«У більшості регіонів країни встановилася тепла сонячна погода, що призвело до зростання темпів збирання огірка в місцевих тепличних комбінатах і до стрімкого зростання пропозиції цієї продукції на ринку», – пояснюють аналітики.

Частина виробників вважають, що ціни дещо зростуть, проте оператори оптових компаній вважають, що зростання цін на тепличні огірки найближчим часом стримуватиме сезонне збільшення пропозиції цієї продукції на ринку. На додаток, на цей час ціла низка тепличних комбінатів в Україні тільки готуються до початку збору нового врожаю овочів.

Зауважують, що нині огірки коштують на 16% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. І водночас ці тепличні овочі в Україні залишаються найдорожчими серед усіх аналізованих країн регіону моніторингу (Польща, Узбекистастан, Таджикистан)

Читайте також: «Волинський сад» добудовує 11 овочевих теплиць