Овочі-Ягоди-Сад

«Волинський сад» добудовує 11 овочевих теплиць

«Волинський сад» добудовує 11 овочевих теплиць

У фермерському господарстві «Волинський сад» завдяки державному гранту на 3,5 млн грн завершують будівництво 11 теплиць площею 0,8 га. В одній з них вже висаджено розсаду огірка, урожай якого почнуть збирати на початку травня.

Про це повідомляють у Волинській ОВА.

Власник підприємства Тарас Щерблюк розповів, що з 2012 року підприємство спеціалізується на садівництві, зокрема, вирощуванню яблунь та вишні. Теплиці – новий напрям діяльності, який вирішив розвивати, дізнавшись про можливість отримання гранту від держави. 

Торік підприємець подав заявку через портал «Дія» та одержав грантові кошти, які спрямував на будівництво модульних теплиць. За умовами програми 70% вартості проєкту покрила держава, ще 30% коштів додав фермер.

«Завдяки проєкту на площі 0,8 га завершується будівництво 11 теплиць. Одна із них – теплиця-розсадник вже функціонує. У закритому ґрунті висаджено перші саджанці огірка, врожай якого очікують на початку травня. Поруч із господарством підприємець побудував твердопаливний котел потужністю 1 МВт, який працює на гранулах із соломи та буде забезпечувати сталу температуру в теплицях», – йдеться у повідомленні.

Завдяки теплицям в господарстві створять 12 додаткових робочих місць.

У 2023 році волинські аграрії залучили 55,2 млн гривень грантових коштів. Таким чином в області створено 150 нових робочих місць.

Читайте також: На Одещину кличуть інвесторів будівництва тепличного комплексу