Овочі-Ягоди-Сад

Через коронавірус зріс попит на упаковані овочі та фрукти

У країнах Євросоюзу споживачі різко збільшили закупівлю упакованих овочів і фруктів. Це призвело до різкого зростання попиту на пакувальні матеріали і змусило постачальників шукати резерви по використанню пакувальних ліній і потужностей.

Про це повідомляє EastFruit

Подібну ситуацію видання спостерігає і в Україн. Упаковані овочі та фрукти досить швидко зникали з полиць.

На думку представників роздрібних мереж, деякі споживачі побоювалися купувати продукцію на вагу в побоюванні перед зараженням коронавірусом, оскільки до овочів і фруктів теоретично могли торкатися до цього інші люди, можливо, носії вірусу. Відповідно, попит на упаковану продукцію істотно збільшився.

І якщо в країнах ЄС майже вся картопля і овочі борщовий групи продаються упакованими майже за замовчуванням, то відсоток упакованої продукції в цій групі в Україні залишається порівняно невисоким. Це обумовлено, перш за все, великою різницею в ціні між упакованими і ваговий овочами. Ще менше продається в Україні упакованих яблук, бананів та інших фруктів. 

«Однак коронавірус може стати відправною точкою для зміни цих тенденцій і дозволить компаніям, що продають лінії, обладнання і витратні матеріали для упаковки, наростити обсяги продажів», – зауважує видання.

Читайте також: Вчені пропонують боротися з норовірусами на фруктах та овочах перекисом водню

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!