Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Британські супермаркети зменшили вимоги до краси овочів

Влітку британська мережа супермаркетів Waitrose почала приймати більше форм та розмірів овочів, наприклад, криву моркву та асиметричну спаржу. 

Про це повідомляє FreshPlaza.

Ритейлер пом’якшив свої правила щодо розмірів та форми для моркви, пастернаку та спаржі, щоб переконатися, що більша частина врожаю Великобританії доступна для клієнтів, що, в свою чергу, допомагає британським фермерам в особливо складний час, зазначає видання. Також допускаються деякі необрізані деталі овочів, щоб допомогти постачальникам підтримувати соціальне дистанціювання на виробничих та пакувальних лініях.

Продажі основних овочів зросли на 31%, порівняно з минулим роком. Більше людей стали готувати з сирих продуктів. При цьому продажі часника вирослина 47%, а гарбуза – на 51%.

Дозволяючи постачати в супермаркети «потворні» моркву та пастернак (що не впливають на якість їжі), це означає, що більше продуктів стає доступним для покупців – значна частина яких раніше перейшла на продовольче обслуговування.

Для британської спаржі діапазон розмірів був розширений, щоб включити розміри продукту, які зазвичай йдуть на переробку. Завдяки послабленню вимог до обрізування, пакувальні лінії працюватимуть з меншою кількістю персоналу.

Ці зміни вимог також зменшать харчові відходи. Ще в 2016 році для зменшення харчових відходів було розроблено асортимент Waitrose Essential «Трохи менше, ніж досконалий», пропонуючи клієнтам два сорти овочів у більших пакетах.

Читайте також: Ізраїльську різнокольорову моркву постачають в США, Росію та ЄС