Овочі-Ягоди-Сад

Благодійники нададуть насіння овочів 162 тис. родин

Благодійники нададуть насіння овочів 162 тис. родин

Вчетверте благодійний фонд «МХП – Громаді» проводить акцію «Посій насіння», в межах якої цього року 162 тисячі родин отримають набори з якісним насінням. У цьогорічні набори входять морква, петрушка, буряк, кабачки, огірки, редис та чорнобривці. Загальна вага посадкового матеріалу 3,3 тонни. Це – на 143 кг більше ніж 2023 року.

Про це повідомляють у пресслужбі благодійного фонду «МХП – Громаді».

«Повномасштабна війна триває і ця акція скерована на підтримку продовольчої безпеки України. Ми забезпечуємо людей в регіонах якісним посадковим матеріалом основних овочевих культур і як наслідок – хорошим урожаєм. Даємо людям можливість бути незалежними й зекономити сімейний бюджет, вирощуючи основні продукти з борщового набору. Приміром, торік насінням, яке наш Фонд роздав у межах ініціативи, було засіяно понад 310 га від Волинської до Дніпропетровської областей. З цієї площі вдалося зібрати більше як 11 тонн врожаю», – розповіла Тетяна Волочай, директорка Благодійного фонду «МХП – Громаді».

З кожним роком зростає як кількість наборів з насінням, так і географія покриття ініціативи. Цьогоріч пакунків отримає на 6990 домогосподарств більше, ніж торік – 162 тис. родин. Насіння отримають у таких 13 областях: Вінницька, Хмельницька, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Волинська, Сумська, Київська, Черкаська, Дніпропетровська, Житомирська, Чернігівська, Полтавська.

Для довідки: благодійний фонд «МХП – Громаді» – український благодійний фонд, що розпочав свою діяльність у 2015 році, щоб допомогти громадам у вирішенні їхніх соціальних, економічних та екологічних проблем. Фонд здійснює діяльність в 13 областях України та працює в більш ніж 700 населених пунктах.

Читайте також: МХП випускає серіал про консервацію овочів