Овочі-Ягоди-Сад

Біля Вінниці висаджують навчально-виробничий горіховий сад

Біля Вінниці висаджують навчально-виробничий горіховий сад

На базі науково-просвітницького центру «АгроКемпа», на території Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН біля Вінниці висаджують 1000 саджанців волоських горіхів. Це буде одна з модульних ферм, де навчатимуться малі фермери та вироблятиметься продукція для внутрішнього ринку та експорту.

Про це повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний на своїй сторінці у Фейсбук. 

«Йдеться не лише про вирощування самих плодів, а й про подальшу переробку в готові харчові продукти. Таким чином можна буде охопити як внутрішній ринок, так і вийти на експорт. В цьому активну участь може взяти і наш індустріальний парк Volia Agri-Food Park, де основна ідея роботи буде сконцентрована саме на глибокій переробці», – зазначив він. 

Андрій Очеретний нагадав, що задля відновлення та підтримки сільського господарства торік Вінницька міська рада підписала з Інститутом кормів меморандум про співпрацю. 

«Тож створення науково-просвітницького центру – це невід’ємна складова подальшого розвитку наших аграріїв, зокрема завдяки впровадженню нових ідей, підвищенню кваліфікації та навчання малих фермерів», – підкреслив чиновник. 

Читайте також: Обсяги експорту горіхів перестали знижуватися