Овочі-Ягоди-Сад

Автоматичні ваги підбирають потрібні екземпляри за мілісекунди

Автоматичні ваги, якими комплектують пакувальні лінії облануються комп’ютером, здатним за кілька мілісекунд підібрати задану вагу з точністю 0,5%.

Про це пише журнал «Плантатор»

Продуктивність ваг, спроектованих під малу або велику вагу, буде більшою порівняно з універсальними моделями, зазначає видання. 

Виробники прагнуть купувати обладнання з максимальним функціоналом, тому найбільш популярні  ваги з діапазоном зважування 0,5–25 кг.

Вибір вагової машини залежить передусім від продукції, яку планують зважувати й фасувати. 

Якщо йдеться про овочі борщового набору, то краще зробити вибір на користь обладнання для зважування моркви, адже на транспортері під неї передбачено подовжені головки, що закінчуються буферами. По таких головках також проходитиме картопля, цибуля, столові буряки.

Продукція потрапляє на віброплити або вібродоріжки, які рівномірно розподіляють та спрямовують її на зважувальні блоки. Діапазон зважування різних машин перебуває в межах від 100 г до 2,5 кг,  від 0,5 до 5 кг, 0,5–25 кг.

Протягом кількох мілісекунд комп’ютер підбирає задану вагу, визначаючи потрібні порції продуктів. Потім приймальний транспортер подає партію на відповідну машину для наповнення й пакування. Похибка у зважуванні не перевищує 0,5%.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!