Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

6 сортів прагнуть повторити успіх яблук Pink Lady

Європейські садівники сподіваються, що хоч деякі з нових сортів Tessa, Enjoy, Morgana, SweetTango, Issaq і Kissabel зможуть повторити успіх американського Pink Lady, яке має геніальний та продуманий маркетинг.

Про це повідомляє Sad24.

Як зазначає видання, на стендах провідних західноєвропейських виробників яблук з Франції та Італії на недавній виставці FruitLogistica сорти Golden, Granny або Gala як найпопулярніші яблука були присутні. Але найбільше експортувалися нові клубні сорти, такі як Tessa, Enjoy, Morgana, SweetTango, Issaq і Kissabel.

«Ясно видно, що хоча тріо класичних сортів 3G (Gala / Golden / Granny) є найважливішим у цих країнах з точки зору виробництва та обсягу торгівлі, певно, що в найближчі роки нові сорти будуть сильно просуватися», — зауважує видання.

Торговці бачать у цьому шанс зберегти замовника своїх фруктів, які мають бути дорожчими, але й пропонують додаткову вартість, за яку не тільки відповідальний виробник чи виробник фруктів, а й, або, перш за все, маркетинг. 

«Кожен з цих сортів повинен розповісти історію, виправдати, чому ми повинні платити за це набагато більше, ніж за стандартні сорти. Ось так будується бренд, підтримується логотипом, упаковкою та просуванням. Всі сподіваються, що хоча б деякі з цих сортів повторять успіх Pink Lady» — підсумовується у повідомленні.

Читайте також:Нові сорти яблуні можуть довше зберігатися в холодильниках

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!