Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Точка зору

Органічна теплиця як родзинка зернопереробного бізнесу

Олександр Ясинський
співвласник ПП «Органічна Теплиця» (ТМ «Терра»)
Поділитись:

Наше основне переробне підприємство (ТОВ «Терра») на ринку вже 23 роки, ми постачаємо готову продукцію в 53 країни світу: каші миттєвого приготування, супи-пюре, пластівці. Знаходимося в місті Первомайський Харківської області.

Приблизно 15 років тому перед нами постала проблема утилізації відходів зернопереробки: лузги від вівса, проса та інших культур. Міські звалища вже не могли приймати значні обсяги лузги, а наші показники виробництва зростали. Одночасно з ними зростала і кількість відходів, до кількох сотень тонн на добу. На той момент виробництво пелет і використання лузги як палива поширеним не було, тож лузга стала нашим справжнім головним болем. З одного боку, ми заробляли на переробці зерна, з іншого –– мали значні витрати на утилізацію відходів. Це були щоденні цілодобові витрати, адже підприємство працює в цілодобовому режимі.

Зрештою 12 років тому ми встановили біокотельню, яка виробляє пар для виготовлення пластівців. Її потужність –– до 3 т пару на годину. Оскільки споживати весь обсяг виробленого пару ми не могли (його було забагато), то ухвалили рішення придбати теплицю, яка б стала споживачем надлишкового тепла. Так у 2015 році ми стали власниками антрацитівської теплиці й почали займатися вирощуванням овочів.

Тепер теплиця є нашою родзинкою. Ми демонструємо її під час усіх заходів, які проводяться переробним підприємством «Терра».

Першочергова мета була –– вирощувати органічні овочі для власних потреб, тобто для рідних і друзів трьох співвласників тепличного бізнесу. Але на етапі будівництва ми зрозуміли, що овочів із теплиці вистачить і нам, і сусідам. Вирішили збільшити площу і вийти за рамки «сімейної концепції»: вирішили, що тепличний напрям має бути бізнесом. У спорудження й модернізацію теплиці ми інвестували приблизно 10 млн гривень. Провели сертифікацію, й відтоді активно працюємо.

Тепличне виробництво в нас цілорічне, хоча в грудні й січні продукції для продажу практично немає, це період міжсезоння і вирощування розсади. Вирощуємо огірки і два види томатів: чері та коктейльний. За рік у цілому збираємо 140–150 т органічних овочів. Огірки для нас рентабельніші, тому в першому обороті вони займають більшу площу, мають вищу врожайність і на них більший попит.

Перший урожай огірків збираємо в лютому, тоді ж починається торгівля з максимальних цін. Поступово з березня ціна знижується. Влітку вона мінімальна, а з вересня йде нова хвиля цінового підйому, і в жовтні ціна сягає максимальних показників. Так, гуртова ціна на наші органічні огірки ранньої весни та пізньої осені становить 100–120 грн/кг, влітку –– 30–40 грн/кг. Органічні томати на початку плодоношення коштують 250 грн/кг, у літні місяці їхня ціна зменшується до 80–90 грн/кг, восени знову піднімається до 230–250 грн/кг. Така динаміка тримається останні два роки.

Рентабельність виробництва становить від 15 до 25% залежно від погодних умов.

Ми відкриті до спілкування, для семінарів маємо конференц-зал. Раніше просвітницькій діяльності приділяли чимало часу, для роз’яснення переваг нашої продукції знімали відеоролики. На сьогодні ситуація змінилася, з’явилися громадські організації (до членства в яких ми теж долучилися), які взяли на себе роботу із просування органічного напряму. Споживачі щороку стають усе більш обізнаними про те, що таке органічна продукція, і все частіше віддають їй перевагу.

На жаль, нам поки не вистачає оборотних коштів швидко перерости в більш потужне господарство. У цілому, плануємо розширити площу закритого ґрунту під овочами до 6 га. Маємо пропозиції додатково обробляти ще 30 га органічної площі.

Для переробки продукції з відкритого ґрунту плануємо в майбутньому побудувати консервний завод, оскільки вважаємо, що переробка органічних овочів буде більш рентабельною.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ