Точка зору

Очікуємо розширення площ під овочами на Заході України

Ярослав Альохін
керівник відділу маркетингу гуртового ринку «Шувар»

Станом на сьогодні, всі овочі «борщового набору», окрім картоплі, перевищили ціновий показник минулого року на 30-40%. Від початку війни в Україні вартість усіх цих овочів, знову ж таки, за винятком картоплі, зросла на 20-25%. Вітчизняна картопля  залишається на стабільній позначці 5-6 грн/кг, яка є зараз навіть нижчою від минулорічного показника. Пояснюється це тим, що фермери мали значні запаси картоплі у сховищах і зараз на ринку зниження пропозиції української картоплі ми не спостерігаємо. 

Білоголову капусту сьогодні пропонують по 19-22  грн/кг, залежно від розміру і якості, морква коштує – 15-17 грн/кг, цибуля – 14-16 грн/кг. На ринку впродовж останніх кількох тижнів  бачимо активізацію імпорту цибулі, моркви та буряку із Нідерландів та Польщі. Вартість імпортної продукції, в середньому є  на 1,5-2 грн нижчою від вітчизняної. 

Зараз на ринку маємо невеликі обсяги вітчизняної цибулі, тому, можемо припустити, що її імпорт може надалі зростати. Тоді як поставки продукції із Херсону залишаються під великим питанням. Невідомо, який врожай зберуть фермери Заходу України та наскільки гостро ми відчуємо нестачу продукції із Півдня. Якщо вітчизняна продукція дорожчатиме через зниження пропозиції на ринку, то, звісно, це створить ще більш сприятливі умови для імпорту. Думаю, як результат – нам слід очікувати суттєвого розширення виробничих площ на Заході України.

На фоні передсвяткового ажіотажу на ринку вітчизняних овочів, також, поволі розпочинається сезон ранньої продукції. Сьогодні у нас  вже присутні перші партії вітчизняного огірка та зелені із Закарпатської, Львівської та Тернопільської областей. Оскільки, це лише старт сезону і обсяги продукції є не надто великими, через зміщення сезону та в зв’язку із холодною погодою, рано говорити про певний ціновий тренд. Загалом,  вартість молодої продукції на ринку зараз перевищує минулорічний показник в межах 10-15%, але не можемо сказати,  що цей показник є індикатором. Однозначно буде зрозуміло, коли сезон буде повноцінно розпочато і на ринок вийдуть більші обсяги продукції.