Елеватор

Зважувати врожай у полі допоможе датчик

Зважувати врожай у полі допоможе датчик

Зважувати врожай безпосередньо у полі з метою недопущення порушення габаритно-вагового контролю можна за допомогою відповідного датчика, який встановлюється на вісь транспортного засобу.

Про це під час Міжнародного практичного форуму DIGITAL FARMING повідомив провідний інженер систем GPS-моніторингу «Кернел» Роман Чайчук.

За його словами, що зараз перед усіма компаніями стоїть задача, як проводити зважування врожаю у полі з метою дотримання габаритно-вагового контролю.

Він додав, що у «Кернел» є декілька рішень.

«Одне з таких перспективних рішень – встановлення датчиків контролю навантаження на вісь. Якщо передавати ці дані через GPS-трекер до системи, можна буде проконтролювати всі навантаження цієї конкретної одиниці техніки за весь час переміщення врожаю», – пояснив Роман Чайчук.

Також ми розглядаємо тензо-датчики на перевантажувачах, потокові ваги на шнек, мобільні транспортні ваги, об’ємний спосіб контролю тощо.

Нагадаємо, набуває чинності закон про штрафи за порушення габаритно-вагового контролю. Раніше парламент ухвалив закон щодо габаритно-вагових норм автоперевізників.