Елеватор

«Золотий пармен» усе вирощене органічне зерно відправляє на експорт

«Золотий пармен» усе вирощене органічне зерно відправляє на експорт

Фермерське господарство «Золотий пармен» (Чернігівська область) експортує все вирощене органічне зерно: пшеницю, жито, овес, насіння люпину, гірчиці та льон.

Про це журналу The Ukrainian Farmer розповів комерційний директор господарства Євген Мисник.

За його словами, в Україні продукцію «Золотий пармен» зовсім не реалізує.

«Раніше, правда, пробували трохи продавати крупи, але купівельна спроможність населення низька, отож попит на органіку поки що невеликий», – зауважив Євген Мисник.

Водночас в європейських країнах попит на органічну продукцію дуже високий. Там навіть є цілі супермаркети, де продається лише органічна продукція.

На європейський ринок «Золотий пармен» постачає продукцію напряму, за форвардними контрактами, або ж через європейських трейдерів.

Комерційний директор господарства зазначив, що перед тим як відвантажити продукцію у Європу, потрібно, щоб вона пройшла неодноразові перевірки у європейських лабораторіях, оскільки в європейських покупців набагато більші вимоги до якості, ніж в українських.

Довідка

ФСГ «Золотий Пармен» створене в 2005 році. Вирощує елітні сорти яблук, овочі, чорну смородину, зернові культури. Має цех із виробництва натуральних соків прямого віджиму та цех із переробки зернових і  пакування круп. Також займається свинарством. Виробництво сільгосппродукції має органічний сертифікат.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!