Елеватор

Зерновий термінал Neptune заявив про тиск з боку податківців

Зерновий термінал Neptune, що розташований в порту «Південний», заявив про тиск з боку Головного управління Державної податкової служби в Одеській області та його керівництва.

«Буквально з першого дня будівництва термінал є предметом пильної уваги Головного управління ДПС в Одеській області.  У 2019 році співробітники управління провели на нашому підприємстві більше 50-ти днів», – йдеться у повідомленні терміналу, опублікованому у Facebook.

Результатом останньої позапланової перевірки стала претензія управління до підприємства на загальну суму понад 30 млн. гривень. Співробітники, які перевіряли господарську діяльність Neptune, серед іншого порахували велику кількість спожитих терміналом залізничних послуг – фіктивними, повністю проігнорувавши майже 11 тисяч наданих документів, які доводять зворотне.

«Той факт, що Neptune перевалює зернові з залізничного транспорту на суду, податкове управління не заперечує. При цьому заперечує факт реальності витрат, пов’язаних з такими залізничними послугами. На наш погляд, такі результати перевірки можуть бути виключно результатом недобросовісного підходу податківців», – наголошують на підприємстві.

Керівництво терміналу звернулося до керівника ДПС України Сергій Верланов і в Департамент з питань запобігання та виявлення корупції ДПС України з вимогою розібратися в ситуації і сприяти припиненню тиску на прозорий бізнес.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!