Елеватор

Засновник «Авіс Украгро» оформив контроль над чотирма агрокомпаніями Сумщини

Засновник «Авіс Украгро» оформив контроль над чотирма агрокомпаніями Сумщини

Засновник агрохолдингу «Авіс Украгро» Сергій Калашник оформив контроль над чотирма агрокомпаніями в Сумській області, йдеться в повідомленні Антимонопольного комітету.

Згідно з повідомленням, Сергій Калашник оштрафований на 408 тис. грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації без отримання дозволу АМКУ. Вікторія Калашник оштрафована на 102 тис. грн. за аналогічною статтею.

Таким чином, Сергій Калашнік сконцентрував більше 50% ТОВ «Агрофірма «Козельне», ТОВ «Агрофірма «Довіра 2008», ПП «Племінний завод «Олександрівка», ТОВ «Будильське» (всі ‒ Сумська область). Вікторія Калашник стала власницею ТОВ «Авіс-Україна» (теж Сумська область).

Агрохолдинг «Авіс Украгро» здійснює діяльність на території Лебединського, Білопільського, Недригайлівського та Сумського районів Сумщини.

Пріоритетними напрямками діяльності компанії є рослинництво (вирощування кукурудзи та сої), молочне тваринництво і надання послуг для зберігання зернових і технічних культур.

Компанії належать три м’ясо-молочні ферми. Загальне поголів’я ВРХ налічує близько 2 тис. голів, з них дійного стада ‒ близько 700 голів.

Також «Авіс Украгро» контролює елеватор ТОВ «Зернова індустрія» потужністю зберігання 120 тис. тонн зерна, птахофабрику «Авіс Україна» на 750 тис. голів курей-несучок. Підприємство виробляє до 200 млн курячих яєць на рік, володіє 18 тис. га сільгоспугідь, на яких вирощується кукурудза і соя для виробництва власного комбікорму.

Агрохолдинг також володіє власним комбікормовим заводом продуктивністю 29,2 тис. тонн кормів на рік.

Згідно з даними системи «СПАРК-Інтерфакс», Сергій і Вікторія Калашники також є власниками ТОВ «Авіс Украгро», ТОВ «Агрофірма Степ», СТОВ «Довіра», ПП «Клас-М», ТОВ «Шпилівське», ТОВ «Фарбмастер-Харків» та інших.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!