Елеватор
Головне:
Елеватор

Запроваджено моніторинг суден на Дніпрі

З метою забезпеченню безпечного проведення будівництва автотранспортної магістралі через Дніпро в районі Запоріжжя річкова інформаційна служба (РІС) філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» забезпечить моніторинг руху суден на річці Дніпро.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Адміністрації морських портів України.

У будівництві стратегічно важливого державного об’єкта – автотранспортної магістралі через річку Дніпро в районі міста Запоріжжя, у роботах буде задіяний плавучий кран LK-800 «Захарій», вантажопід`ємністю 800 тонн, робота якого вимагає дотримання безпечних гідрометеорологічних умов та відсутності хвилювання, що утворюється в результаті проходження суден в районі виконання робіт.

Річкова інформаційна служба (РІС) філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» транслюватиме результати моніторингу цілодобово на своєму веб-сайті: https://ukrris.com.ua.

В рамках забезпечення своєчасного надання інформації на судна, що здійснюють плавання по річці Дніпро та в акваторії споруди № 10, кожні 4 години інформація з питань безпеки судноплавства буде транслюватись ДВЧ каналами зв`язку.

Робочий канал радіозв’язку регіонального центру (РЦ) РІС Запоріжжя – 07.

Резервний канал радіозв’язку РЦ РІС Запоріжжя – 14.

З метою налагодження оперативного обміну інформацією між судноводійським складом суден та операторським складом регіонального центру РІС, використовуються можливості мобільного (стаціонарного) телефонного зв’язку та електронної пошти.

Нагадаємо, вантажні перевезення зернових Дніпром збільшилися майже на 40%.