Елеватор

Запрацював новий перевантажувальний термінал «НІБУЛОНу» на Запоріжжі

Запрацював новий перевантажувальний термінал «НІБУЛОНу» на Запоріжжі

Компанія «НІБУЛОН» відкрила у селі Біленьке Запорізької області новий перевантажувальний термінал для зернових та олійних культур філії «Хортиця».

Про це повідомила прес-служба компанії.

На будівництво термінала знадобилося три місяці.

Цей термінал для відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт зведено за кошти Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Кредитна угодна на загальну суму $74 млн була підписана наприкінці минулого року.

Вперше за 25 років незалежності України ЄІБ без гарантій з боку держави чи банків, а тільки під фінансові зобов’язання «НІБУЛОНу» надав кошти безпосередньо українській компанії.

Новозбудоване підприємство оснащено найсучаснішим обладнанням від провідних виробників світу: Symaga S.A., Telestack Ltd., Buhler GmbH, Mathews Company, UAB Liucija, Cimbria Unigrain A/S, Foss Analytical AB, Pfeuffer GmbH, Precia S.A. та інших.

Вартість будівництва термінала становить близько 500 млн грн. Термінал розрахований на зберігання 77 тис. тонн зерна. Добова потужність сушарок ‒ 4 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. тонн. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 716,8 тис. тонн на рік.

Перевантажувальний термінал у Біленькому скоротить в 3-4 рази плече доставки сільгосппродукції: не потрібно буде возити продукцію за 300-400 км, як раніше. Відповдіно він розвантажить автошляхи на 12,5 тис. вантажівок на рік.

Відкриття ще одного перевантажувального термінала «НІБУЛОНу» ‒ у Голій Пристані (Херсонська область) заплановано на наступний тиждень.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!