Елеватор

Як ефективно використосувати активи елеватора, - досвід

Як ефективно використосувати активи елеватора, - досвід

Споруди, які є частиною старих активів, варто використовувати у разі, якщо вкладення у їх реконструкцію не є надвеликими.

Про це під час Всеукраїнського практичного форуму «Власний Елеватор» розповів директор елеватора «Переробник» групи компаній «ЕПІЦЕНТР АГРО» В’ячеслав Тимчук.

За його словами, «ЕПІЦЕНТР АГРО» придбав старий елеватор потужністю 2,5 тис. тонн зберігання з об’єктами радянських часів, на деяких з яких було встановлене відносно сучасне обладнання.

Коли елеватор став власністю «ЕПІЦЕНТР АГРО», більшість будівель та технологічних ліній довелось знести з метою ефективного використання земельної ділянки. Проте частину інфраструктури все ж залишили.

«Для того, щоб ефективно використовувати будь-який актив, який дістався у спадок, потрібно виявити його необхідність в технологічному процесі, оцінити моральний та фізичний знос для розуміння, чи потрібно вкладати гроші в реконструкцію та оновлення. Ми пішли коротким шляхом: експлуатувати обладнання до тих пір, поки воно остаточно не вийде з ладу», – зауважив В’ячеслав Тимчук, додавши, що згідно із планом, конструкції після того, як обладнання вийде зі строю, мають бути знесені з метою підвищення гнучкості під час прийняття партій.

Також у спадок елеватору дісталися підлогові склади, гаражі й майтерні, які не вимагали вкладень.

За словами В’ячеслава Тимчука, ці об’єкти ефективно експлуатуються.

Раніше фахівець розповів про переваги топпінгового покриття у підлогових складах.

Більше інформації про Всеукраїнський практичний форум «Власний елеватор» читайте тут.