Елеватор

Фахівець розповів про переваги топпінгового покриття у підлогових складах

Фахівець розповів про переваги топпінгового покриття у підлогових складах

Підлогове покриття за технологією топпінгу спрощує прибирання складу й покращує стан зерна.

Про це під час Всеукраїнського практичного форуму «Власний Елеватор» розповів директор елеватора «Переробник» групи компаній «ЕПІЦЕНТР АГРО» В’ячеслав Тимчук.

Він нагадав, що у 2018 році «ЕПІЦЕНТР АГРО» став власником елеватора «Переробник», де наразі на тлі новобудівель функціонують і старі об’єкти, які дісталися у спадок.

Зокрема, старі підлогові склади не вимагали вкладень.

Єдиною проблемою в них є асфальтне покриття, яке з часом крошиться, відповідно його шматки можуть потрапляти в завальну яму, коли з підлоги навантажувач збирає зерно.

«Ми переходимо на поли, які виконуюься за технологією топпінгу, щоб мінімізувати утворення тріщин й потрапляння вологи з основи до зерна», – уточнив В’ячеслав Тимчук.

За його словами, підлогове покриття за технологією топпінгу спрощує прибирання складу й покращує стан зерна, яке зберігається.

«Та й у шкідників менше шансів ховатися в тріщинах від аерозольних димів, які розпилюються під час газації складів», – підсумував В’ячеслав Тимчук.

Нагадаємо, підлогові склади дозволяють ефективніше завантажувати зерно. Також ми писали, як на 300% збільшити ефективність площі складу підлогового зберігання.

Більше інформації про Всеукраїнський практичний форум «Власний елеватор» читайте тут.