Елеватор

Восени «Бучачагрохлібпром» пройде євросертифікацію молока

Восени «Бучачагрохлібпром» пройде євросертифікацію молока

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» незабаром має підтвердити європейський статус молочної продукції, яку виготовляє та в майбутньому збирається експортувати до ЄС.

Про це повідомила прес-служба компанії.

До кінця літа підрозділи  «Бучачагрохлібпрому» будуть готові на 100% до візиту єврокомісарів, який орієнтовно відбудеться у вересні. Останні повинні перевірити, чи відповідає господарство усім європейським директивам та нормативам законодавства ЄС і чи може воно виготовляти та реалізовувати свою продукцію.

Перевірятимуть мікроклімат, умови утримання тварин, умови роботи людей, забезпечення їх санітарно-гігієнічними нормами роботи, якісне здорове харчування тварин, утримання телят тощо.

«Євросертифікація – це комплекс заходів направлений на підготовку господарств молочної галузі до відповідності директивам та нормативам законодавства ЄС, ‒ пояснює заступник директора по тваринництву Борис Рудюк. ‒ Коли ми пройдемо перевірку єврокомісарів,  отримаємо єврономер виробника молочної продукції. Це означає, що продукт, виготовлений нашим господарством, відповідає європейським стандартам і це також дасть можливість нашій продукції заходити на ринки ЄС».

Він додав, що є плани і щодо незбираного молока. «Деякі молокопереробні заводи Румунії вже зацікавлені в поставках нашого незбираного молока», – сказав Борис Рудюк.

Після отримання спеціального єврономера за єврокомісарами залишиться право позапланових перевірок.

Щодня «Бучачагрохлібпром» реалізує понад 70 тонн молока екстра-класу.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!