Елеватор

«Ворожбянський КХП» відправив перший залізничний маршрут з зерном

«Ворожбянський КХП» на Сумщині,  що входить до складу Групи «АГРОТРЕЙД», днями відправив перший маршрут з кукурудзою. Задля можливості вантажити повні залізничні состави на підприємстві буда проведена технічна модернізація – тут встановили транспортні галереї для збільшення швидкості завантаження, що дозволило подавати зерно в вагони з двох точок, побудували залізничну вагову, встановивши сучасні ваги з тензометричними датчиками. Завдяки цьому стало можливим одночасно завантажувати і зважувати зерно.

Крім цього на елеваторі «АГРОТРЕЙД» реконструювали залізничне полотно: подовжили шлях і створили додаткову можливість для маневру. Це дозволило підприємству приймати більше вагонів на своїй території.

За повідомленням прес-служба Групи, Ворожбянське КХП матиме можливість вантажити 15 маршрутних поїздів на місяць. Раніше, влітку 2019 року, «АГРОТРЕЙД» придбав 20 нових вагонів-хоперів місткістю 70,5 тонн кожний з метою збільшення оборотності своїх елеваторів й зниження витрат на зерноперевезення.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!