Елеватор

Вінницький молочний завод «Рошен» почав поставки сухого молока та масла до ЄС

Вінницький молочний завод «Рошен» почав поставки сухого молока та масла до ЄС

Вінницький молочний завод «Рошен» (ВМЗР), що входить до групи компаній Roshen, у вересні здійснив перші поставки своєї продукції в ЄС. Відповідно до прес-релізу корпорації, покупцем виступив один із найбільших міжнародних трейдерів, який базується в Голландії.

Протягом жовтня завод відвантажив сухе знежирене молоко та масло в ЄС вже на адресу двох покупців. До кінця року в рамках отриманої квоти ВМЗР планує поставити близько 1 тис. тонн продукції.

«Перш, ніж із нами підписали контракт на постачання в Європу, ми пройшли численні аудити з боку покупців», – зазначив генеральний директор заводу Дмитро Рощупкін.

За його словами, до початку поставок до ЄС завод здійснив ряд угод з цими трейдерами на інших ринках.

«Ми зуміли переконати наших партнерів у серйозності своїх цілей і в тому, що ми маємо намір і здатні дотримуватися всіх вимог європейських стандартів, регламентів і директив», – додав Дмитро Рощупкін.

За словами комерційного менеджера компанії-трейдера Interfood B.V. Філіпа Герфіна, продукція ВМЗР не поступається за якістю аналогічній, виробленій на провідних європейських підприємствах.

Як повідомлялося, в травні 2016 року ВМЗР отримав єврономер (дозвіл на експорт продукції в країни ЄС). Через зміну юридичної адреси в цей період підприємство було змушене повторно подати пакет документів, внаслідок чого процес тривав до кінця серпня, коли ВМЗР був внесений до митного реєстру Євросоюзу.

Довідка

Вінницький молочний завод «Рошен» почав діяльність в червні 2014 року. Потужність підприємства дозволяє переробляти 600 тонн молока на добу.

Молокозавод є основним постачальником молочної сировини для кондитерських фабрик Roshen.

Interfood Group є провідним світовим постачальником молочних продуктів. За рік компанія розподіляє близько 750 тис. тонн молочної продукції.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!