Елеватор

В Україні хочуть створити лізингову компанію, яка надаватиме перевізникам 10 тис. вагонів

Поділитись:
В Україні хочуть створити лізингову компанію, яка надаватиме перевізникам 10 тис. вагонів

В Україні планується створити лізингову компанію, яка надаватиме перевізникам 10 тис. вагонів. Парк для неї буде збудовано спільно з національними виробниками.

Про це повідомив на своїй Фейсбук-сторінці Войцех Балчун, голова правління «Укрзалізниці».

«Одне з ключових проблемних питань для ринку ‒ недостатня кількість вагонів. Разом із нашими партнерами Amsted Rail і The Greenbrier Companies (обидві ‒ США. ‒ Ред.), які активно співпрацюють з EBRD, Еximbank та OPIEK, вже знаємо, що зробимо, ‒ написав він. ‒ Плануємо спільно створити в Україні лізингову компанію, яка надаватиме українським перевізникам 10 тис. вагонів. Парк для неї маємо намір збудувати спільно з іншими національними виробниками».

За словами Войцеха Балчуна, в рамках цього проекту делегація «Укразалізниці» відвідала завод Amstel Rail у місті Колумбус, штат Огайо, з виробництва коліс для рухомого складу.

«Укрзалізниця» не хоче йти далі шляхом латання дірок дідівськими методами у стратегічних проблемах галузі, тому будує нові процеси з компаніями, що мають підтверджену історією надійність, найновіші технології, світове визнання та повну відсутність корупції», ‒ наголосив Войцех Балчун.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями