Елеватор

В Одеському порту побудують зерновий термінал потужністю 4 млн тонн на рік

В Одеському порту побудують зерновий термінал потужністю 4 млн тонн на рік

В Одеському морському порту побудують комплекс із перевантаження зернових вантажів, а також проведуть реконструкцію причалу № 7 та водних підходів до нього. Відповідний Меморандум про наміри реалізації інвестиційного проекту підписали державне підприємство «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) та ТОВ «Металзюкрайн Корп Лтд».

Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

Проектна місткість силосного парку становитиме близько 100 тис. тонн. Продуктивність зернового терміналу із завантаження судна становитиме 1 тис. тонн на годину, а виробничі потужності терміналу з переробки зерна – 4 млн тонн на рік із перспективою збільшення до 6 млн тонн.

Обсяг приватних інвестицій у проект та державних у реконструкцію причалу становить 2 млрд грн.

За умовами меморандуму, АМПУ висловлює намір та декларує плани з реконструкції причалу № 7 Одеського морського порту. Своєю чергою «Металзюкрайн Корп Лтд» зобов’язується створити зерновий термінал, діяльність якого забезпечить окупність реконструкції причальної стінки за дев’ять років за рахунок портових зборів та плати за доступ оператора до причалу, що перебуває в господарському віданні ДП «АМПУ».

Враховуючи дефіцит коштів, АМПУ спільно з портовим оператором знайшли спосіб залучення приватних коштів в розвиток інфраструктури порту. Сторони домовились про надання ТОВ «Металзюкрайн Корп Лтд» АМПУ фінансових коштів в розмірі близько 1 млрд грн. для проведення будівельних робіт.

Довідка

«Металзюкрайн Корп Лтд» як стивідорна компанія 23 роки успішно здійснює господарську діяльність на території Одеського морського порту. Вона розпочала роботу на базі другого виробничо-перевантажувального комплексу ДП «ОМТП» у 1993 році. За час роботи компанія забезпечила власними силами перевалку понад 41 млн тонн вантажів. Щорічне зростання вантажопереробки становить не менше 30%.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!