Елеватор
Головне:
Елеватор

В G.R. Agro готують елеватори до нового сезону

В G.R. Agro готують елеватори до нового сезону

Для належної безперебійної роботи мережі елеваторів компанії «G.R. Agro» в майбутньому сезоні заплановано ряд заходів, які безпосередньо формують технічну базу підприємств.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

В G.R. Agro позбавляються від зерна, здійснюють фумігацію, проводять обов’язкову ревізію і ремонт транспортних елементів. В разі необхідності проведуть технічне переобладнання або реконструкцію потужностей. Одночасно складено план заходів, що включає аналіз вузлів, рекомендованих до обслуговування і ремонту.

Особливу увагу в підготовці до сезону звернули на технічні моменти. Серед них особливий акцент ставиться на обладнання, що безпосередньо впливає на всі життєво важливі агрегати і вузли. Тут важлива грамотна оцінка стану підшипникових вузлів на присутність люфтів, якості мастильних матеріалів, цілісності корпусу. Також буде проведено перевірку посадочних місць підшипника, його температурних показників і якості обертання. Важливий і стан шарнірних частин, системи тяги, крім того, обов’язкова ревізія наявних ковшів норії, дослідження скребкових (ланцюгових) транспортерів для виявлення стану скребків конкретно на ланцюгу і корпусних деталей – на наявність потертостей. Електронним товщиноміром перевіряють знос корпусу гравітаційної системи. А контроль якості технологічного процесу включає в себе рівень і ступінь технічного переоснащення і, за потреби, ремонту.

Нагадаємо, G.R. Agro впроваджує систему безоплатного зберігання зерна. Також ми повідомляли, що G.R. Agro на 73% збільшила завантаження елеваторних потужностей.

Журнали