Елеватор
Головне:
Елеватор

«Укрзалізниця» напередодні запуску на колії приватної тяги

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

АТ «Укрзалізниця» затвердило договір про допуск приватних локомотивів до роботи на залізниці. Мова йде про реалізацію експериментального проєкту із допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування, повідомили в Міністерстві інфраструктури України.

«Ми в очікуванні виходу перших приватних компаній на колії «Укрзалізниці». Розраховую, що договір буде укладено якнайшвидше», – зазначив міністр Владислав Криклій.

Першим учасником експерименту було визначено ТОВ “Українська локомотивнобудівна компанія”, яка здійснюватиме курсування приватних локомотивів одразу на 9-х дільницях залізниці на Західній Україні.

За словами Владислава Криклія, відбір учасників для участі в експериментальному проєкті триває, а інтерес з боку ринку виявився значним.

В Мінінфраструктури підкреслили, що створення конкурентного ринку залізничних перевезень, ліквідація монополії «Укрзалізниці» та створення рівноправного доступу до залізничної інфраструктури є також одним із зобов’язань України в рамках угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Читайте також: В «Укрзалізниці» заявили про ліквідацію дефіциту локомотивів

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ