Елеватор

В «Укрзалізниці» заявили про ліквідацію дефіциту локомотивів

«Укрзалізниці» вдалося ліквідувати дефіцит локомотивів. Про це на пресконференції заявив новий очільник державного монополіста Володимир Жмак, на якій представив керівний своєї команди.

«Сьогодні вперше за тривалий період часу ми задовольняємо всі заявки на перевезення. Немає жодної заявки, яку б «Укрзалізниця» не виконала. Ринок побачив що ми можемо везти і можемо вести все швидко», – заявив він.

За його словами,  такого результату вдалося завдяки оптимізації руху, подовження плечей і належної диспетчеризації.

«Завдяки цьому вивільнені локомотиви використовуємо на тих ділянках, які були такими вузькими горловинами. В основному в напрямку портів», –  наголосив Володимир Жмак.

Разом з тим він повідомив, що цього року «Укрзазниця» збільшить інвестиції у ремонт рухомого складу. Так, 500 млн. гривень буде додатково спрямовано на ремонт локомотивів та 350 млн. – на капремонт і модернізацію вантажних вагонів.

Раніше Володимир Жмак заявив, що «Укрзалізниця»  відмовиться від закупівель тепловозів американської General Electric, оскільки мета перевізника –  перехід на електровози, які  набагато економічніше.

Дефіцит локомотивів – одна з головних причин, з якою зернотрейдери пов’язували проблему своєчасних залізничних перевезень зерна впродовж 2018/19 і 2019/20 маркетингових років.

Читайте також: «Укрзалізниця» знизить ставки за використання власного рухомого парку