Елеватор

«Укрзалізниця» змушена забороняти відвантаження зерна в напрямку портів

«Укрзалізниця» змушена забороняти відвантаження зерна в напрямку портів

«Укрзалізниці» доводиться вводити конвенційні заборони на навантаження зернових в напрямку станцій, які не повертають вагони вчасно.

Дві такі заборони введені 5 січня на станціях, де складається найгірша ситуація з вивантаженням: «Чорноморськ-Порт» (на адресу «Трансбалктермінал») і «Одеса-Порт» (на адресу «Укрелеваторпром»), повідомили в УЗ.

Усього з початку 2018 року «Укрзалізниця» перевезла 1,9 млн тонн зерна та зернових вантажів, найбільша частка яких спрямована до портів Одеси та Миколаєва.

Зокрема, в Одеській області наразі знаходиться 4 тис. вагонів, що становить 39% від парку зерновозів УЗ.

Однак з початку січня значно погіршилася ситуація з вивантаженням зернових портовими елеваторами, що призводить до простоїв зерновозів і скупчення навантажених вагонів на підходах і на коліях станцій.

До прикладу, на станції «Чорноморськ-Порт» щодоби залишаються невивантаженим в середньому 200 вагонів, на станції «Одеса-Порт» – близько 100 вагонів.

Нерідко вагони затримуються через неякісний вантаж, який не може пройти санітарно-епідеміологічний контроль. Зокрема, в Чорноморську затримано 300 зерновозів з неякісним зерном для компанії «Трансінвестсервіс» і 100 зерновозів для компанії «Бориваж».

Крім цього, 150 дефіцитних вагонів-зерновозів простоюють в очікуванні судна на станції «Миколаїв-Вантажний».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!