Елеватор

«Укрзалізниця» запропонувала зернотрейдерам як зменшити дефіцит вантажних вагонів

«Укрзалізниця» запропонувала зернотрейдерам як зменшити дефіцит вантажних вагонів

Керівництво «Укрзалізниці» пропонує зернотрейдерам придбати вантажні вагони і потім  надавати їх перевізнику в фінансовий лізинг. Таким чином планують зменшити дефіцит рухомого складу для перевезення вантажів.

Про це написав очільник «Укрзалізниці» Войцех Балчун на своїй Фейсбук-сторінці.

«Запропонували клієнтам новий механізм зменшення дефіциту рухомого складу для перевезення вантажів, –– зазначив він. – Зокрема, «Укрзалізниця» пропонує вантажовідправникам розглянути можливість збільшення кількості вантажних вагонів шляхом їх придбання та наступного надання УЗ у фінансовий лізинг».

Войцех Балчун підкреслив, що такий алгоритм є цікавим для «Укрзалізниці», оскільки дозволить забезпечити постійно зростаючий попит на зерновози на прийнятних умовах. «А саме не відволікати значні суми коштів і отримати в користування з подальшим викупом основні засоби, що забезпечить стабільний дохід від основного, прибуткового, виду діяльності», – пояснив він.

Зернотрейдери своєю чергою, за його словами, отримають впевненість у наявності необхідної кількості рухомого складу. Відповідно вони зможуть покращити якість логістики та зменшити свої операційні ризики.

У разі успішності цього механізму його може бути поширено на інші види вантажних перевезень, додав голова правління «Укрзалізниці.

Також Войцех Балчун наголосив, що компанія півроку працює без індексації тарифів і без затвердженого фінансового плану. Він підтвердив намір усі кошти від індексації спрямовувати на інвестиції.

«Ощадбанком для нас відкрито окремий рахунок для інвестування, на який буде перераховуватися частина виручки від вантажних перевезень, яка дорівнюватиме відсотку індексації тарифу після його затвердження у 2017 році, – зазначив керівник «Укрзалізниці». –  Режим використання цього рахунку передбачатиме фінансування виключно капітальних інвестицій».

Щоквартально «Укрзалізниця» оприлюднюватиме детальну інформацію щодо використання грошей з рахунку для інвестування.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!